Naša misia

Naša spoločnosť vznikla ako reakcia na nedostupnosť ochranných prostriedkov pre bežných ľudí od začiatku pandémie. Či už z nedostatku výroby, dovozu alebo žiaľ z čistého špekulantstva, kedy sa zdvihli ceny ochranných prostriedkov len za účelom zvýšenia zisku predajcov, ktorí zvýšené ceny nepoužili na nič iné ako na svoj zisk.

  • Chceli sme vytvoriť masku, pre kohokoľvek kto sa cíti ohrozený v pandémii kvapôčkovo prenosnej nákazlivej choroby a je pre to ochotný aj čosi spraviť. Samozrejme aj pre tých, ktorým záleží na tom aby sa eliminovali následky pandémie, či už zdravotné alebo finančné alebo samozrejme aj strata pohodlia, ktorú daná pandémia zapríčinila pre seba, ale aj pre celú spoločnosť.
  • Chceli sme vytvoriť masku, do ktorej nebude dodávať niekto filtre len preto lebo má vlastné vysekávacie zariadenie a iný filter sa tam nehodí. A to sa nám podarilo.
  • Chceli sme vytvoriť masku ktorá umožní aj dlhodobé nosenie masky na tvári a zatesní pritom kontúru tváre.
  • Ale už od začiatku nám bolo jasné, že nejde len o ochranu, ale keďže človek je tvor hanblivý a nerád vytŕča z davu maska by mala čo najviac okrem ochrany nositeľa, mať aj dizajn, ktorý je čo najmenej rušivý. Preto dizajn bol navrhnutý tak, aby pri použití priesvitného materiálu masky bolo vidieť nos a ústa.
  • Tu však prišiel veľký problém v podobe ceny výroby pre formu a technológiu ktorú je potrebné na takúto masku použiť. A preto sme odložili túto možnosť až na neskôr keď už uvedieme aspoň klasickú masku do predaja.
  • Rovnako je potrebné presne odladiť veľkosti a tvary masky.
Adresa

MultiRespirator s.r.o.
Matice slovenskej 490/51
911 05 Trenčín

Údaje o firme
IČO: 53076435
DIČ: 2121259580
IČ DPH: SK2121259580


Kontakt


+421 948 848 705